İletişim Bilgileri

İletişim ve Bilgi Formu

Adres

Merkez Ofis
Güzelyalı Mh. İstasyon Cd. Egemen Sk. No:13 34903 Pendik / İstanbul - Türkiye

Fabrika:
Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesi Hendek / Adapazarı – Türkiye

Telefon

Merkez Ofis
+90 (216) 392 12 33

Fabrika:
+90 (264) 654 58 00 (pbx)

Fax

Merkez Ofis
+90 (216) 392 12 36

Fabrika:
+90 (264) 654 58 09

  • Gönder
Hekim Profile

Prefabrik Yapı A.Ş. 25. Yıl Galası’na Hazırlanıyor

Prefabrik Yapı A.Ş. 25. Yıl Galası'na Hazırlanıyor

Kas
21

Prefabrik Yapı A.Ş. 25. Yıl Galası, 13 Aralık 2014 tarihinde Radisson Blu Hotel Tuzla’da gerçekleşecek. Prefabrik sektöründe 25. yılını muhteşem bir gala ile taçlandıracak olan Prefabrik Yapı A.Ş., aynı zamanda sektörün devamlılığı ve markaların bu süreçteki büyümelerinde de çeyrek yüzyılın önemini gösteriyor.
Prefabrik Yapı A.Ş., sektörde öncü olmamızın vermiş olduğu sorumluluk ve bilinç ile her geçen gün daha da büyüyerek, bu yaklaşım ve anlayış doğrultusunda hareket ediyor. Müşterilerin ve iş ortaklarının beklentilerinin ötesinde ürün ve hizmet sunan Prefabrik Yapı A.Ş., kalitesinden ve başarı grafiğinden ödün vermiyor.
Birlikte gelişiyor, birlikte büyüyor sloganı ile 25. yılında önemli projelere imza attığını belirten Prefabrik Yapı A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Tolunay, sektör profesyonelleri, kamu temsilcileri, tedarikçiler, bilgi paydaşları ve basın mensuplarının da katılımı ile 2014 yılında oldukça verimli bir yıl geçirdiklerini ifade ediyor. Yalnızca Prefabrik Yapı A.Ş. olarak değil, iş birliği ve güç birliği adı altında Hekim Holding ve grup şirketleri çatısı altında önemli sempozyumlarda yerlerini aldığını aktarıyor.
Hekim Holding’in 8 şirket ve 8 işletmesiyle birlikte ülke ekonomisine sağlamış olduğu değerler ile TBMM’den Üstün Hizmet Ödülü alan, üniversiteden de fahri doktora unvanı ile onurlandırılan Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Dr. Öner HEKİM’e teşekkürlerimizi sunar; bizlere verdiği değerli desteklerinden dolayı Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Nafiz HEKİM’e de şükranlarımızı sunarız.